Amennyiben Te is szeretnél részese lenne a „CU Impex Kft.” jövőbeni sikereinek akkor

Csatlakozz hozzánk

Területi vezető

pozícióba!

Feladatok:

  • Működési területe: Országos
  • Területén elhelyezkedő kis- és nagykereskedelmi egységek rendszeres látogatása
  • Termékek bolti megjelenésének ellenőrzése
  • Saját területének folyamatos fejlesztése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése
  • Akciók előkészítése, disztribúció kiépítése, növelése
  • Termékeink forgalmának növelése
  • Üzletek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók tekintetében

Elvárások:

  • Szakmai – területi képviselői – tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Megbízhatóság, önállóság, talpraesettség, jó problémamegoldó képesség és pro aktivitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, dinamizmus
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Word, Excel)
  • Nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • B – kategóriás gépjármű vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Épületgépészetben való jártasság
  • Épületgépészeti kereskedelmi egységek ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények, modern munkaeszközök
  • Gépjármű-, telefon használat

• Küldd el fényképes önéletrajzodat és fizetési igényedet a karrier@cuimpex.hu e-mail címre.

Várjuk jelentkezésed!

II. Rákóczi Ferenc út, Halásztelek 2314, Magyarország

Pin It on Pinterest